Współpracujemy z najlepszymi!      Dołącz do naszego grona!

Jarmark Winobraniowy 2017

03-03-2017

Szanowni Państwo!
 
Centrum Biznesu Sp. z o.o., jako organizator po raz kolejny ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Jarmarku Winobraniowym, który odbędzie się w Zielonej Górze w dniach 2 – 10 września 2017 r.
Jarmark Winobraniowy stanowi nieodłączny element obchodów Dni Zielonej Góry „Winobranie”, które są jedną z największych w Polsce plenerowych imprez o charakterze kulturalnym, rozrywkowym oraz handlowym. Od wielu już lat na początku września kilkuset handlowców, artystów, rzemieślników, kolekcjonerów instaluje swoje stoiska na starówce naszego miasta. W ciągu 9 dni Winobrania wokół Ratusza działać będzie Miasteczko Winiarskie, w którym będzie można zapoznać się z tradycjami winiarskimi, uprawą winorośli lub zakupić wina z kilkunastu Lubuskich Winnic. Na kilkaset godzin programu składają się koncerty, spektakle, korowód i wiele innych imprez kulturalnych, rozrywkowych oraz sportowych.
 
Szczegółowe informacje dotyczące tegorocznego Jarmarku Winobraniowego będą sukcesywnie umieszczane na naszych stronach internetowych: www.centrumbiznesu.zgo.pl oraz www.winobranie.zgora.pl.
Na dodatkowe pytania odpowiedzi uzyskają Państwo pod numerami czynnymi w dni robocze w godzinach od 8:00 do 16:00
 
Sprzedaż miejsc handlowych na Jarmark Winobraniowy 2017 odbywać się będzie dla osób i podmiotów wykupujących:
w budynku Centrum Biznesu przy ulicy Bohaterów Westerplatte 23 w Zielonej Górze.
Przy wykupie stoisk zobowiązani są Państwo stawić się osobiście i posiadać aktualny wyciąg z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEiDG) lub odpis z KRS oraz pieczątkę firmową.

W pierwszych terminach płatność tylko i wyłącznie GOTÓWKĄ.

Cennik Winobraniowy 2017.pdf
Regulamin Winobraniowy 2017.pdf