Współpracujemy z najlepszymi!      Dołącz do naszego grona!

Jarmark Winobraniowy 2016

14-03-2016

Szanowni Państwo!
 
Centrum Biznesu Sp. z o.o., jako organizator po raz kolejny ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Jarmarku Winobraniowym, który odbędzie się w Zielonej Górze w dniach 3 – 11 września 2016 r.
Jarmark Winobraniowy stanowi nieodłączny element obchodów Dni Zielonej Góry „Winobranie”, które są jedną z największych w Polsce plenerowych imprez o charakterze kulturalnym, rozrywkowym oraz handlowym. Od wielu już lat na początku września kilkuset handlowców, artystów, rzemieślników, kolekcjonerów rozkłada swoje stoiska w ścisłym centrum naszego miasta.   W ciągu 9 dni Winobrania wokół Ratusza działać będzie Miasteczko Winiarskie, w którym będzie można zapoznać się z tradycjami winiarskimi, uprawą winorośli lub zakupić wina z kilkunastu Lubuskich Winnic. Na kilkaset godzin programu składają się koncerty, spektakle, korowód i wiele innych imprez kulturalnych, rozrywkowych oraz sportowych.
 
Szczegółowe informacje dotyczące tegorocznego Jarmarku Winobraniowego będą sukcesywnie umieszczane na naszych stronach internetowych: www.centrumbiznesu.zgo.pl oraz www.winobranie.zgora.pl.
Na dodatkowe pytania odpowiedzi uzyskają Państwo pod numerami telefonów: 68 3242571, 607 634 104 oraz 697 521 222 (Andrzej Czerwiński) i 607 634 104 (Anna Wielichowska) - w dni robocze w godzinach od 10:00 do 14:00.
 
Informacje dotyczące wykupu miejsc na Jarmarku Winobraniowym 2016:

Sprzedaż miejsc handlowych odbywać się będzie dla osób i podmiotów wykupujących:
w budynku Centrum Biznesu przy ulicy Bohaterów Westerplatte 23 w Zielonej Górze.
 
Przy wykupie stoisk zobowiązani są Państwo stawić się osobiście i posiadać aktualny wyciąg z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEiDG) lub odpis z KRS oraz pieczątkę firmową.
 
W pierwszych terminach płatność tylko i wyłącznie GOTÓWKĄ.
Cennik Winobraniowy 2016.pdf