Współpracujemy z najlepszymi!      Dołącz do naszego grona!

Jarmark Winobraniowy 2015

06-05-2015
Szanowni Państwo!
Centrum Biznesu Sp. z o.o. ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału
w Jarmarku Winobraniowym,
który odbędzie się w Zielonej Górze w dniach 5 – 13 września 2015 r.
 
Jarmark Winobraniowy działający podczas obchodów Dni Zielonej Góry „Winobranie” to jedna z największych w Polsce plenerowych imprez o charakterze kulturalno-handlowym. Od wielu już lat na początku września ponad 500 handlowców, artystów, rzemieślników, kolekcjonerów rozkłada swoje stoiska w ścisłym centrum miasta. W ciągu 9 dni Winobrania wokół Ratusza działać będzie Miasteczko Winiarskie, w którym będzie można zapoznać się z tradycjami winiarskimi, uprawą winorośli lub zakupić wina z Lubuskich Winnic. Dodatkowo przez cały okres Winobrania odbywać się będą liczne imprezy kulturalno-rozrywkowe. Na kilkaset godzin programu składają się koncerty, spektakle, korowód i wiele innych imprez kulturalnych, rozrywkowych oraz sportowych.
 
Wszelkich informacji dotyczących Jarmarku Winobraniowego 2015 udzielą Państwu Andrzej Czerwiński (tel. 697 521 222) oraz Anna Wielichowska (tel. 607 634 104), znajdą je również Państwo na naszych stronach internetowych: www.centrumbiznesu.zgo.pl oraz www.winobranie.zgora.pl
 
Informacje dotyczące wykupu miejsc na Jarmarku Winobraniowym 2015:
Sprzedaż miejsc handlowych odbywać się będzie dla osób i podmiotów wykupujących:
 
Przy wykupie stoisk zobowiązani są Państwo stawić się osobiście i posiadać aktualny wyciąg z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEiDG) lub odpis z KRS oraz pieczątkę firmową.
 
W pierwszych terminach płatność tylko i wyłącznie GOTÓWKĄ.
AKTUALNY CENNIK WINOBRANIOWY
PLAN do pobrania - Jarmark Winobranie - Zielona Góra 2015